Newsletter

Pýtate sa, či sú email kampane v súčasnej dobe dobrým nástrojom komunikácie? Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Aj napriek problémom s nevyžiadanou poštou, ponukami alebo podvodnými informáciami sú email kampane za určitých podmienok veľmi užitočné, dobre merateľné a nenákladné.

Na e-mail kampane musíte ísť rozumne

Buďte dôslední. Dnes a denne posielate emailom svojim klientom ponuky, ktoré generujete z Vášho CeSYSu. Vo veľkej miere ich tiež tlačíte. Design, zakúpený z CeSYS Designcentra Vám vyladíme do detailu vrátane PDF letákov. A prečo sú dôležité?
 

Pomaly, starostlivo a trpezlivo

Základom je dobrý zoznam kontaktov. Zabudnite na posielanie emailov "hlava - nehlava". Trieďte, tvorte skupiny, budujte dôveru svojich odberateľov a nikdy ich nezraďte správou, ktorú by od Vás nechceli.

Informácia musí mať hodnotu

Každodenné informácie dostupné kdekoľvek začnú skôr či neskôr nudiť a vedú k strate odberateľa navždy. Posielajte len to, čo je pre danú skupinu príjemcov vhodné a odlišné od ostatných - iba naozaj zaujímavé ponuky, ktoré nájdete alebo zostavíte.

Nebuďte netrpezliví, nechte si své posluchače na informaci od Vás trochu počkat. Jednou týdně je akorát.

 
 

Nezabudnite na kultúru

Vďaka CeSYS Designcentru má Váš web švih. Nezabudnite ale na emaily a nechajte si ich tiež vyladiť. Firemná identita je dôležitá, napomáha k okamžitej orientácii príjemcu a pôsobí omnoho viac profesionálne.

Copyright © 2008 - 2019 Darkmay s.r.o. - CeSYS Systém pre cestovné agentúry